krijen10 koduyla ilk siparişe özel %10 indirim fırsatı yakala! 800 TL üzeri ücretsiz kargo🚚

Biz kimiz?

KRİJEN 

Doğaya ve doğala olan tutkumuzu, günlük hayatımızda cildimiz ve ruhumuzla bütünleştirme arzumuzdan doğdu. Hedefimiz; cilt ve saçı besleyerek canlandırmanın yanı sıra, yaşanan günlük streslerin rahatlatılmasında yardımcı olan; topraktan gelen, toprağa dönüştürülebilen bitkisel kaynakların, cilt bakımı ve kişisel temizlik rutinimizin bütününü oluşturmasını sağlamak. 

Bu amaç doğrultusunda; Aromaterapi ve Fitoterapi bilgilerimiz ile organik kimya tecrübemizi birleştirerek doğaya dost, çevre temizliğine katkı sağlayan ve farkındalık yaratan içerikler üretmek için çalıştık.

Tüm çeşitlerimiz geçmişten bugüne uygulanan aromaterapi reçetelerinin, özgün formüllerimiz ile harmanlanması sonucu elde edilmiştir. Böylece hem ruhumuzun hem cildimizin; koklama ve topikal yöntemlerle etkin biçimde beslenmesine yardımcı olmaktadır. 

Formüllerimizi oluştururken; vitamin ve mineral zengini çiçekler ile meyvelerin; yine folik asit, magnezyum, faydalı yağ asitleri yönünden zengin bitki ve tohumlar ile birleşiminden istifade ettik. 

Bizler gibi doğayı seven, çevremizi ve toprağı korumayı hedeflemiş herkes ile paylaşım içinde olmak ve doğanın bizlere sunduğu saf değerlerden faydalanmak istiyoruz. 

Ürünlerimizin Sağlık Bakanlığı Bildirimi bulunmaktadır ve tamamı yetkili kimyagerler tarafından sertifikalı laboratuvar ortamında İstanbul'da üretilmektedir. Hayvan testi kesinlikle yapılmamaktadır. Kozmetik yönetmeliği olarak Avrupa Birliği normlarını esas alan ülkemizde hayvan testi yapmak yasaktır.

Krijen, bağımsız kuruluşlar tarafından; Üretim süreçlerimiz, laboratuvar koşullarımız, uçtan uca ham madde ve ürün süreçlerimiz denetlenerek “Tazedirekt Tedarikçi Akademi Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır.

Sevgilerimizle,

İpek Karagöz & Pınar Kaya