krijen10 koduyla ilk siparişe özel %10 indirim fırsatı yakala! 800 TL üzeri ücretsiz kargo🚚

Sıkça Sorulan Sorular

1. Hangi kargo firmasını kullanıyorsunuz, ücreti nedir ve kargo takibini nasıl yapabilirim?

Aras Kargo firması ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargolar 34,50 TL ücreti ile gönderilmektedir.  

Kargo takibi; ürün kargoya verildikten sonra mail adresinize otomatik olarak gönderilen kargo takip linki ile gerçekleştirilir. 

2. Saç tipime göre katı şampuan seçemiyorum. Ne yapmalıyım?

Katı şampuan çeşitlerimizin ürün detay sayfasında hangi saça uygun olduğu ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Kararsız kaldığınız noktada bizimle iletisim@krijen.com ya da Instagram hesabımız https://www.instagram.com/krijen.natural/ üzerinden DM yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde tarafınıza cevap verilecektir.

3. Katı şampuan içeriği nelerden oluşur ve sabun ile farkı nedir?

Katı şampuanlar sıvı şampuanların konsantre ve doğal halidir. Konsantre olduğu için her duşta tek kullanım yeterlidir. SLS, SLES, Paraben, Alkol, Silikon, Boya, Parfüm ve Esans içermez. Doğal bitkisel içeriklerden oluşur, vegan kullanıma uygundur. Çevrecidir, bir adet katı şampuan 2 şişe 250 ml plastik şişeye eşdeğer. Zerowaste - yani plastik atıksızdır.

Kostik ile üretilen sabun kimyası gereği PH değeri yüksektir ve saçı kurutur. Katı şampuanlar kostik içermez PH değeri saç ile uyumludur. Bu sebeple sabun gibi saç derisini ve saçları kurutmaz. İki ürünün tek benzer noktası ürünün formudur. 

Katı şampuan ile ilgili kullanım videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bgZo3p-RLTw&t=8s

4. Toplu satın alma veya kurumsal paketler için size nasıl ulaşabiliriz?

iletisim@krijen.com mail adresinden ürün ve adet ile ilgili iletişime geçebilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde fiyat teklifi ile birlikte tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

5. İade işlemleri ile ilgili nasıl bir yol izlemeliyim?

İade sebebi ve detaylı bilgileri içeren bilgilendirme mailini iletisim@krijen.com adresine göndererek süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

6. Ürünler laboratuvar ortamında mı üretiliyor ve sağlık bakanlığı bildirimi var mı?  

Web sitemizde satılan ürünlerimizin tamamının Sağlık Bakanlığı bildirimi bulunmaktadır ve yetkili kimyagerler tarafından sertifikalı laboratuvar ortamında üretilmektedir.